En gratis klassiker spel för Android
Asterix & Obelix är en bra, gratis spelapp som bara är tillgänglig för Android och har skapats av (An)Druid Design.
Mer om Asterix & Obelix
Dess nuvarande version är 1.1 och uppdaterades den 22/2/2012. Asterix & Obelix är tillgängligt för användare med operativsystemet Android 2.2 och senare versioner, och du kan ladda ner det på engelska. Sedan spelet lades till i vår katalog 2012 har det nått 2 528 nedladdningar, och förra veckan uppnådde det 2 nedladdningar. Installationsstorleken för Asterix & Obelix beror på vilken typ av enhet du har.
Användarrecensioner om Asterix & Obelix
Har du provat Asterix & Obelix? Var den första att lämna din åsikt!