Annons

Asterix & Obelix för Android

  • Fri

  • På Svenska
  • V 1.1
  • 4.3

    (14)
  • Säkerhetsstatus

Softonic-recension

En gratis klassiker spel för Android

Asterix & Obelix är en bra, gratis spelapp som bara är tillgänglig för Android och har skapats av (An)Druid Design.

Mer om Asterix & Obelix

Dess nuvarande version är 1.1 och uppdaterades den 22/2/2012. Asterix & Obelix är tillgängligt för användare med operativsystemet Android 2.2 och senare versioner, och du kan ladda ner det på engelska. Sedan spelet lades till i vår katalog 2012 har det nått 2 528 nedladdningar, och förra veckan uppnådde det 2 nedladdningar. Installationsstorleken för Asterix & Obelix beror på vilken typ av enhet du har.

Program tillgängligt på andra språk

Asterix & Obelix för Android

  • Fri

  • På Svenska
  • V 1.1
  • 4.3

    (14)
  • Säkerhetsstatus

Användarrecensioner om Asterix & Obelix

Har du provat Asterix & Obelix? Var den första att lämna din åsikt!

Annons